مرکز خرید و فروش انجیر خشک | محصول 98 | مشخصات و قیمت

مرکز خرید و فروش انجیر خشک | محصول 98 | مشخصات و قیمت

خرید و فروش انجیر سال 98

زیستگاه اصلی انجیر با کیقیت و ارگانیک جهان  شهرستان های نی ریز و استهبان هستند که در استان فارس واقع شده اند  . با توجه به اقتصادی بودن این محصول و نیاز کم آن به آبیاری کاشت نهال انجیر در دیگر شهرستان ها نیز افزایش یافته است ولی کیفیت آنها مانند دو شهرستان ذکر شده نبوده و پایین تر می باشد. پرورش درخت انجیر دارای اصولی خاص بوده و امری بسیار حساس و سخت می باشد بطوری که در صورت عدم مراقبت و نداشتن اطلاعات کافی ، رشد درخت و کیفیت محصول آن آسیب جدی می بیند و کیفیت محصول افت می کند . با توجه به اینکه تولید این محصول به روش سنتی انجام می شود محصول برداشت شده و ارایه شده در انجیر بازار کاملا ارگانیک بوده و هیچگونه دستکاری ژنتیکی روی آن صورت نمی گیرد و محصول ارایه شده به صورت تضمینی ارایه می گردد.

با اطمینان خرید نمایید (محصول تازه و با کیفیت تضمینی)

محصول ارایه شده در انجیر بازار  مربوط به سال جدید و به صورت تازه ( سال 98 ) می باشد و اصالت محصول توسط مرکز فروش انجیر بازار تضمین می گردد . فروش محصول سال 98 از نیمه مرداد ماه آغاز می گردد .

 

 توصیه در خرید انجیر :
  • هرچه رنگ انجیر زردتر باشد کیفیت آن مطلوب تر است
  • بار خریداری شده می بایست دارای کمترین مقدار دانه های بادی و سیاه رنگ باشد
  • بار خریداری شده ارگانیک باشد

 

 

• ارسال رایگان

حمل انجیر خریداری شده تا درب مغازه شما بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای . حداقل خرید ویژه شهرهای تهران ، اصفهان و قم 10 کارتن  و سایر شهرستان ها 15 کارتن می باشد . سفارشات عمده کمتر از این مقدار شامل ارسال رایگان نمی شود .

صادرات انواع انجیر خشک ایران

انجیر خشک صادراتی ایران یکی از اقلام برجسته در حوزه تجارت بین الملل می باشد و از تقاضای بسیاری برخوردار است. در متن زیر به بررسی صادرات انواع انجیر می پردازیم.

اگر خریدار و صادر کننده انجیر خشک هستید می توانید از مرکز خرید و فروش انجیر ایران  برای یافتن بهترین کیفیت و قیمت انجیر خشک ایران استفاده کنید، از تامین کننده های مختلف بدون واسطه استعلام قیمت بگیرید و با افراد معتبر ارتباط برقرار کنید.

انجیر خشک گرید101  (AAA)

گرانقیمت ترین نوع انجیر خشک است که شامل دانه هایی با رنگ روشن (سفید و زرد) و سایز نسبتا درشت (بزرگتر از 24 میلیمتر) می باشد و دانه های انجیر خشک در این نوع تماما باز و بدون دانه های ریز و تیره رنگ است.

انجیر خشک گرید101  (AA)

انجیر خشک گرید101  (AA) شامل دانه هایی به رنگ روشن(سفید و زرد) و سایز درشت میانگین 22 میلیمتر می باشد. در این نوع، دانه های انجیر خشک حداکثر 90% دهن باز و دارای حداکثر 4% دانه های تیره رنگ می باشد.

انجیر خشک گرید101  (A)

انجیر خشک گرید101  (A) شامل دانه هایی به رنگ روشن(سفید و زرد) و سایز بین 14 تا 22 میلیمتر می باشد. در این نوع، دانه های انجیر خشک حداقل 25% دهن باز و دارای حداکثر 15% دانه های تیره رنگ می باشد.

انجیر خشک گرید (AA)

انجیر خشک گرید (AA) شامل دانه هایی به رنگ روشن(سفید و زرد) و سایز  میانگین 20 میلیمتر می باشد. در این نوع، دانه های انجیر خشک حداقل 45% دهن باز و دارای حداکثر 4% دانه های تیره رنگ می باشد.

انجیر خشک گرید (A)

انجیر خشک گرید (A) شامل دانه هایی به رنگ زرد و قهوه ای و سایز  میانگین 20 میلیمتر می باشد. در این نوع، دانه های انجیر خشک بیشتر دانه ها با دهان بسته و حداقل 25% دهن باز می باشد.

 

انجیر خشک گرید (B)

انجیر خشک گرید (B) شامل دانه هایی به رنگ قهوه ای و خاکستری با سایز  میانگین 14 میلیمتر می باشد. در این نوع، دانه های انجیر خشک بیشتر دانه ها با دهان بسته و حداقل 3% دهن باز می باشد.

انجیر پرس شده گرید (A)

انجیر پرس شده گرید (A) شامل دانه های مرطوب انجیر که به وسیله دستگاه به صورت قرص پرس شده و دارای رنگ روشن است که در بسته بندی های 250 و 400 و 500 گرمی عرضه می شود.

انجیر پرس شده گرید (B)

انجیر پرس شده گرید (B) شامل دانه های مرطوب انجیر که به وسیله دستگاه به صورت قرص پرس شده و دارای رنگ تیره تری نسبت به گرید A است که در بسته بندی های 250 و 400 و 500 گرمی عرضه می شود.

پیوست
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
Sort by: