ما ارایه دهنده و صادر کننده عمده انواع خشکبار ، حبوبات و گیاهان دارویی در داخل و خارج از کشور هستیم . 
جهت خرید و فروش تمامی محصولات به صورت عمده با ما تماس بگیرید .
09375291203 (تلگرام و واتس آپ )
09171333834

فروش تضمینی و با کیفت غنچه و پر گل محمدی جهت صادرات و مصارف دیگر به صورت عمده

 

فروش گلرنگ - جایگزینی مناسب وارزان قیمت برای زعفران - دارای مصارف دارویی

 

فروش عمده پسته

 

 

 

فروش عمده انجیر

خرید و فروش عمده سقز با بهترین کیفیت و قیمت تضمینی

 

 

خرید چای ترش

33459

انجیر بازار پخش مستقیم  انواع گیاهان دارویی ، ادویه جات ، آجیل و خشکبار بصورت عمده و جزئی

خرید و فروش گیاه دارویی مرزنجوش
گیاه مرزنجوش که به این گیاه در ایران آویشن کوهی نیز اطلاق میشود، در رده بندی گیاهی جز خانواده نعناعیان(Labiatacae) قرار دارد.
 گیاه مرزنجوش دارای انواع اهلی و وحشی میباشد.نام علمی گونه وحشی این گیاه دارویی origanum vulgara و نام علمی گونه اهلی آن majorana nortensis  میباشد. این گیاه دارای گونه های مختلفی است ولی گونه های خودرو و وحشی  آن دارای خواص  دارویی بهتری است.این گیاه بیشتر در مناطق کوهستانی رشد میابد و محل رویش آن در ایران در مناطق معتدل خزری و مناطق مدیترانه ای است.

 این گیاه مانند سایر گیاهان این خانواده دارای خواص دارویی مختلفی است.در حقیقت این گیاه یکی از قدیمی ترین گیاهان دارویی است.البته این گیاه به دلیل معطر بودن به عنوان ادویه نیز استفاده میشده است.در قدیم از این گیاه برای درمان نرمی استخوان کودکان استفاده میشود.مهمترین ترکیبات دارویی گیاه مرزنجوش کارباکرول و تیمول است.
خواص این گیاه به صورت زیر دسته بندی میشود
1-خواص آنتی اکسیدانی مرزنجوش:خواص انتی اکسیدانی مرزنجوس برای مقابله با رادیکالهای آزاد ایجاد کننده سرطان به اثبات رسیده است.مطالعات اخیر صورت گرفته نشان میدهد که یک برگ کوچک از این گیاه به اندازه دو سیب متوسط خاصیت انتی اکسیدانی دارد.
2-خواص ضد قارچی مرزنجوش:این گیاه به عنوان یکی از اصلی ترین گیاهان ضد قارچ از قدیم شناخته میشده است.
3- خواص انتی بیوتیکی مرزنجوش:مهمترین خاصیت این گیاه خاصیت آنتی بیوتیکی آن است.این گیاه کوچک  به دلیل داشتن فنول دارای خاصیت آنتی بیوتیکی قوی است.تحقیقاتی آغاز شده است که نتایج اولیه آن نشان میدهد که خاصیت آنتی بیوتیکی این گیاه به حدی قوی است که شاید رقیب پنیسیلین باشد.

 از این گیاه به عنوان ضد اسهال،ضدزردی،رفع سو هاضمه،درمان گزیدگی عنکبوت های سمی و زنبور و ده ها مورد دیگر استفاده میشود.شاخ و برگهای معجزه آسای این گیاه با توجه به موارد بالا و ده ها خاصیت دیگرمیتواند داروی گیاهی موثری باشد.برای خرید و فروش این گیاه دارویی با ما تماس بگیرید.

گیاهان ایرانی
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
, rating ,
Sort by:
ثبت اطلاعات خریداران و فروشندگان
لیست تامین کنندگان