طراحی سایت

ما ارایه دهنده و صادر کننده عمده انواع خشکبار ، حبوبات و گیاهان دارویی در داخل و خارج از کشور هستیم . 
جهت خرید و فروش تمامی محصولات به صورت عمده با ما تماس بگیرید .
09375291203 (تلگرام و واتس آپ )
09171333834

فروش تضمینی و با کیفت غنچه و پر گل محمدی جهت صادرات و مصارف دیگر به صورت عمده

 

فروش گلرنگ - جایگزینی مناسب وارزان قیمت برای زعفران - دارای مصارف دارویی

 

فروش عمده پسته

 

 

 

فروش عمده انجیر

خرید و فروش عمده سقز با بهترین کیفیت و قیمت تضمینی

 

 

خرید چای ترش

3085

انجیر بازار پخش مستقیم  انواع گیاهان دارویی ، ادویه جات ، آجیل و خشکبار بصورت عمده و جزئی

فروش گل آپارتمانی آگلونما قرمز
اگلونما از جمله گیاهان اپارتمانی معروف برای نگهداری در فضای بسته است.این گیاه دارای انواع گونه های مختلف می باشد.
آگلونما گیاهی چند ساله و مقاوم میباشد.این گیاه برگهای بزرگ بیضی شکل دارد که رنگ برگها بسته به گونه گل تغییر میکند و حتی انواع هیبرید شده این گیاه در رنگهای بسیار زیبا دیده میشود.گونه های معمول این گیاه دارای برگهایی به رنگ سبز یا سبز با رگه های سفید هستند.

روش تکثیر این گیاه 
این گیاه را میتوان با کمک بذر تکثیر کرد.زمانی که میوه های گیاه میرسند به رنگ قرمز درآمده  و موقع بذر ذهی گیاه است.دانه ها را در خزه در دمای 70 تا 80 درجه فارنهایت باید نگه داشت.اگر درجه حرارت موقع نگهداری از این حد پایین تر برود درصد جوانه زنی کاهش می یابد.

معمولترین روش تکثیر این گیاه قلمه زدن است.قلمه زدن بهتر است با کمک یک قلمه سه برگی یا پنج برگی صورت گیرد.هرچند که قلمه پنج برگی به مراتب بهتر از قلمه سه برگی ریشه دهی میکند.قلمه ها بهتر است در خاک پیت ماس و یا ترکیب پیت ماس و پرلایت قرار گیرند و محیط خاک دارای ph بین 5/5 تا 6 باشد.از کود مایع کامل برای سرعت بخشیدن به جوانه زنی گیاه میتوان استفاده کرد.در دمای معمولی بین 4 تا 6 هفته قلمه ها ریشه دار میشوند.

شرایط مورد نیاز گیاه
گیاه آگلونما جز گیاهان بسیار مقاوم است.برخی از شرایط  مورد نیاز گیاه شامل موارد زیر است.
شرایط نوری:این گیاه برای همه شرایط آپارتمانی مناسب است ولی نباید در معرض کامل نور خورشید قرار گیرد ولی در نور کم هم گیاه ضعیف میشود.
نور متوسط به دور از تابش مستقیم نور بسیار مناسب است.
آب مورد نیاز:در شرایطی که در نور کامل قرار دارد گیاه حتی اگر تا نصف از گلدان نیز خشک شود دچار مشکلی نمیشود.اگر در مناطق کم نور تر باشد حتی تا خشکی کامل هم دوام می آورد.این نشان میدهد که گیاه نیاز به آبیاری مرتب ندارد ولی با فاصله زمانی نه چندان نزدیک آبیاری شود و بهتر است سطح گلدان کاملا خشک شود و بعد آبیاری صورت گیرد.

مشکل نگهداری از گیاه:
امکان پوسیدگی ریشه در صورت آبیاری زیاد خاک مهمترین مشکل نگهداری گیاه است.اگر گیاه در نور غیر مستقیم باشد میزان نور دریافتی بزرگترین عامل تعیین کننده میزان آب مورد نیاز است

عاملی که به نگهداری گیاه کمک میکند این است که درموقعی که گیاه پر میشود برگهایی از پایین گیاه کنده شود.این کار باید طوری صورت بگیرد که برگ کامل جداشود.استفاده از قیچی ممکن است باعث ایجاد زخم روی گیاه شود که باعث آلوده شدن گیاه میشود.بهتر است برگ را محکم از محل رویش جدا کرد.
راه های ارتباطی با ما :
عرضه کننده : بازرگانی انجیر بازار
شماره موبایل: 09375291203
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
Sort by:
اگر تامین کننده هستید ، اطلاعات زیر را کامل کنید
لیست تامین کنندگان