ما ارایه دهنده و صادر کننده عمده انواع خشکبار ، حبوبات و گیاهان دارویی در داخل و خارج از کشور هستیم . 
جهت خرید و فروش تمامی محصولات به صورت عمده با ما تماس بگیرید .
09375291203 (تلگرام و واتس آپ )
09171333834

فروش عرق نعناع اصل

فروش عرق نعناع اصل

یافتن عرق نعناع اصل این روز ها فکر بسیاری از افراد را به خود مشغول ساخته است. ما برای آسودگی این عزیزان فروش عرقیات گیاهی را با ضمانت اصل بودن انجام می دهیم.
ایران کشوری است که عرقیات مختلفی در آن تولید می شود و از قدیم الایام نیز این عرقیات بسیار در طب سنتی به مصرف می رسیده اند. عرق نعناع جزئی از این عرقیات گفته شده می باشد که در مقاله ها و کتاب های زیادی از خواص و فواید آن نوشته اند. اکثر کتب و مراجع گیاه دارویی پیشینه عرق گیری از گیاهان دارویی را به ایران نسبت داده اند. عرقیات دو آتشه را حتما تا کنون شنیده اید. منظور از دو آتشه بودن این است که به طور مثال برای تولید عرق نعناع دو آتشه میزان برگ های نعناع که برای تهیه یک بطری عرق نعناع استفاده می شود، زیاد تر از عرق نعناع عادی است.

بازار فروش سبزی خشک,خرید سبزی خشک,خریدار سبزی خشک,راکز خرید گیاهان دارویی,شرکت های تولید کننده سبزی خشک,شرکتهای خریدار گیاهان دارویی,صادرات سبزی خشک,صادرات سبزی خشک به روسیه,صادرات میوه خشک به روسیه,صادرات میوه خشک به عراق,عمده فروشی عطاری تهران,فروش عمده گیاهان دارویی,فروش گیاهان دارویی کمیاب,قیمت روز سبزیجات خشک,قیمت روز گیاهان دارویی,قیمت سبزی خشک کن,قیمت سبزی شوید,قیمت سبزیجات خشک,قیمت شوید خشک,قیمت شوید خشک شده,قیمت عمده گیاهان دارویی,قیمت گیاهان دارویی 95,قیمت نعناع خشک,لیست سبزی خشک,لیست قیمت گیاهان دارویی,مراکز خرید گیاهان دارویی,مرکز خرید و فروش گیاهان دارویی در تهران,مرکز فروش گیاهان دارویی در تهران,مرکز فروش گیاهان دارویی در مشهد,مرکز فروش گیاهان دارویی در شیراز

پیوست
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
Sort by:

فروش تضمینی و با کیفت غنچه و پر گل محمدی جهت صادرات و مصارف دیگر به صورت عمده

 

فروش گلرنگ - جایگزینی مناسب وارزان قیمت برای زعفران - دارای مصارف دارویی

 

فروش عمده پسته

 

 

 

فروش عمده انجیر

خرید و فروش عمده سقز با بهترین کیفیت و قیمت تضمینی