ما ارایه دهنده و صادر کننده عمده انواع خشکبار ، حبوبات و گیاهان دارویی در داخل و خارج از کشور هستیم . 
جهت خرید و فروش تمامی محصولات به صورت عمده با ما تماس بگیرید .
09375291203 (تلگرام و واتس آپ )
09171333834

فروش عمده گیاه دارویی زعفران


فروش عمده گیاه دارویی زعفران
فروش عمده گیاه دارویی زعفران با بهترین کیفیت و به صورت عرضه مستقیم در فروشگاه گیاهان ایران انجام می شود.
 گیاه دارویی زعفران، گیاهی است چند ساله که ساقه زیر زمینی آن از دو پیاز تشکیل می شود و این پیاز دارای غلاف قهوه ای رنگی است. پوشش گل از سه گلبرگ و سه کاسبرگ هم رنگ تشکیل شده است و پرچم‏ها نیز سه عدد می باشد.
قسمت مورد استفاده گیاه دارویی زعفران سه کلاله قرمز عنابى به طول 2 تا 4 سانتی‏متر است که در میانه گلبرگ ها دیده می شود، البته قسمت های دیگر گیاه در صنایع مختلفی مانند رنگ ‏آمیزى پارچه ‏هاى ابریشمى و ... استفاده دارد، گیاه دارویی زعفران در رفع بی ‏خوابی ‏هائى که منشأ تحریکات مغزى دارند و نیز برای بیماری هاى چشم و دفع سنگ کلیه غالباً توصیه شده است.
برای خرید گیاهان دارویی به ویژه زعفران به صورت عرضه مستقیم با کارشناسان ما تماس بگیرید.
فروش,عمده,گیاه,دارویی,زعفران ,بازار فروش سبزی خشک,خرید سبزی خشک,خریدار سبزی خشک,مراکز خرید گیاهان دارویی,شرکت های تولید کننده سبزی خشک,شرکتهای خریدار گیاهان دارویی,صادرات سبزی خشک,صادرات سبزی خشک به روسیه,صادرات میوه خشک به روسیه,صادرات میوه خشک به عراق,عمده فروشی عطاری تهران,فروش عمده گیاهان دارویی,فروش گیاهان دارویی کمیاب,قیمت روز سبزیجات خشک,قیمت روز گیاهان دارویی,قیمت سبزی خشک کن,قیمت سبزی شوید,قیمت سبزیجات خشک,قیمت شوید خشک,قیمت شوید خشک شده,قیمت عمده گیاهان دارویی,قیمت گیاهان دارویی 95,قیمت نعناع خشک,لیست سبزی خشک,لیست قیمت گیاهان دارویی,مراکز خرید گیاهان دارویی,مرکز خرید و فروش گیاهان دارویی در تهران,مرکز فروش گیاهان دارویی در تهران,مرکز فروش گیاهان دارویی در مشهد,مرکز فروش گیاهان دارویی در شیراز
پیوست
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
Sort by:

فروش تضمینی و با کیفت غنچه و پر گل محمدی جهت صادرات و مصارف دیگر به صورت عمده

 

فروش گلرنگ - جایگزینی مناسب وارزان قیمت برای زعفران - دارای مصارف دارویی

 

فروش عمده پسته

 

 

 

فروش عمده انجیر

خرید و فروش عمده سقز با بهترین کیفیت و قیمت تضمینی