از تولید به مصرف

حذف واسطه و عرضه مستقیم محصولات

تضمین تازگی و کیفیت محصول

تضمین بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

تنوعی بی نظیر از خشکبار و ادویه

گردآوری بی نظیر از انواع خشکبار و گیاهان دارویی در فروشگاه ما

رضایتمندی مشتریان

اولین خرید از انجیر بازار آخرین تردید برای شما خواهد بود


مفتخریم که 15 سال سابقه در زمینه خرید ،فروش، واردات و صادرات گیاهان دارویی ، خشکبار و ادویه جات هم اکنون انجیر بازار را به عنوان نمایشگاه و فروشگاه انواع محصولات خدمت شما عزیزان معرفی نماییم.

تیم مدیریتی انجیر بازار با توجه به قرار داشتن در منطقه جغرافیایی بزرگترین انجیرستان ارگانیک دیم جهان در شرق استان فارس و همچنین اخذ نمایندگی انحصاری فروش آنلاین محصولات فرآوری شده انجیر با برند تجاری تین تین از تنها کارخانه موجود در کشور در حرکتی نوین و به منظور ارائه خدمات بیشتر و افزایش سهولت خرید ، اقدام به طرح ریزی و اجرای فروش آنلاین این محصول مفید و مغذی نموده است.

اگر به دنبال تهیه این میوه ارزشمند هستید ، دیگر نیازی به صرف زمان طولانی در بازارهای مختلف ، ترافیک های خسته کننده و استرس شهرهای بزرگ ، هزینه رفت و آمد و ... به جهت یافتن انجیر و محصولات فرآوری شده آن نخواهید داشت.

از این پس می توانید در منزل خود راحت نشسته و همزمان با صرف یک نوشیدنی ، لذت خریدی مطمئن ، امن و راحت را با ما تجربه کنید.  و همکنون در انجیر بازار عرضه انواع گیاهان دارویی ، خشکبار و ادویه جات با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت .  و همکنون در انجیر بازار عرضه انواع گیاهان دارویی ، خشکبار و ادویه جات با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت .

 

فروش تضمینی و با کیفت غنچه و پر گل محمدی جهت صادرات و مصارف دیگر به صورت عمده

 

فروش گلرنگ - جایگزینی مناسب وارزان قیمت برای زعفران - دارای مصارف دارویی

 

فروش عمده پسته

 

 

 

فروش عمده انجیر

خرید و فروش عمده سقز با بهترین کیفیت و قیمت تضمینی