گروه بازرگانی انجیر بازار - مرکز پخش خشکبار عمده و خرده - خرید انجیر

سایت خشکبار ایران (انجیر بازار) به صورت جامع و گسترده انواع آجیل خام و شور، خشکبار میوه حبه تایلندی وارداتی و میوه خشک مخلوط بسته بندی را به صورت عمده فروشی با قیمت ارزان خرید و فروش می نماید.

خرید و فروش انجیر خشک

جهت خرید عمده انجیر با انواع گرید ها و کیفیت با ما تماس بگیرید

شماره تماس انجیر بازار : 09375291203

خریداران محترم شما می توانید برای کسب اطلاع از قیمت انجیر خشک استهبان و خرید انجیر با ما تماس گرفته و به هر میزان که بخواهید انجیر خشک سفارش دهید.
انجیر میوه بهشتی و شیرین است که خداوند در قرآن به آن قسم خورده وپیامبر اکرم و امامان معصوم ما نیز در مورد آن احادیثی نقل کرده اند از جمله این احادیث می توان به این احادیث اشاره کرد:
حضرت امام علی علیه السلام می فرمایند : «انجیر برای باد قولنج مفید است. در روز از آن زیاد بخورید ، ولی در شب کم بخورید».
امام رضا (ع) فرموده اند:« انجیر بوی بد دهان  را از بین می برد؛ استخوان را محکم می سازد؛ باعث رویش مو می شود ؛ درد را بر طرف می کند و با وجود انجیر دیگر به دارو احتیاج نیست». 
5عدد انجیر خشک معادل یک واحد میوه است که حاوی 15 گرم کربوهیدرات است، کربوهیدرات آن از گلوکز و فروکتوز تشکیل شده است. انجیر حاوی درصد بالایی از قند است حدود 50 درصد انجیر را قند تشکیل می دهد و چاق کننده است و برای افراد کم خون مناسب است. انجیر از پوکی استخوان جلوگیری می کند؛ انجیر هم منبع خوبی از پتاسیم و هم منبعی غنی از کلسیم است که کلسیم  موجب افزایش تراکم استخوان می شود و پتاسیم موجود در آن باعث جلوگیری از دفع کلسیم به همراه ادرار شده و از این طریق به افزایش تراکم استخوان و جلوگیری از پوکی آن کمک می کند.انجیر باعث رویش مو می شود؛ وجود گوگرد در انجیر از ریزش مو جلوگیری می کند و شوره سر را درمان می کند و باعث رویش مومی شود. انجیر باعث سفید شدن دندان ها و جرمگیری آنها میشود و در ورم لثه موجب تسکین درد و رفع التهاب میگردد.خوردن انجیر خشک به همراه گردو،پسته و بادام باعث افزایش قدرت تعقل و تفکر شده و حافظه را تقویت می کند و گنجاندن آن در برنامه غذایی زنان باردار باعث تقویت حافظه جنین می شود.

جهت خرید انجیر به صورت عمده  و یا فروش انجیر به صورت عمده با همکاران ما در انجیر بازار در تماس باشید .

با توجه به اینکه تیم ما در مرکز بزرگر ترین انجیرستان دیم جهان واقع شده است ( انجیر استهبان و انجیر نی ریز ) ما بهترین کیفیت به همراه کم ترین قیمت را تضمین می نماییم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت فروش انواع آجیل و خشکبار با ما در تماس باشید

فروش تضمینی و با کیفت غنچه و پر گل محمدی جهت صادرات و مصارف دیگر به صورت عمده

 

فروش گلرنگ - جایگزینی مناسب وارزان قیمت برای زعفران - دارای مصارف دارویی

 

فروش عمده پسته

 

 

 

فروش عمده انجیر

خرید و فروش عمده سقز با بهترین کیفیت و قیمت تضمینی