طراحی سایت
خرید و فروش عمده و صادرات انجیر استهبان و نی ریز

صادرات انجیر ، خرید و فروش انجیر خشک شیراز ، نی ریز و استهبان آغاز شد.
ما ارایه دهنده و صادر کننده عمده انواع خشکبار ، حبوبات و گیاهان دارویی در داخل و خارج از کشور هستیم . 
جهت خرید و فروش تمامی محصولات به صورت عمده با ما تماس بگیرید .
09375291203 (تلگرام و واتس آپ )
09171333834

اخبار و نوشته های وبلاگ انجیر بازار

انجیر خشک از خشکبار صادراتی کشور است که با قیمت مناسبی در این مرکز عرضه می شود.انجیر میوه ای است که انواع و ارقام زیادی دارد. برخی کشیده و بزرگ و بعضی گرد و کوچک تر هستند. از نظر مزه نیز از گس تا شیرین متغیر است. پوست و گوشت انجیر می تواند در رنگ های سبز، قرمز یا زرد باشد.اما منظور از انجیر صادراتی نوعی از آن است که در استان فارس به دست می آید و ویژگی خشکباری دارد. حتی در فروش داخلی هم استقبال زیادی برای انجیر خشک فارس وجود دارد.کشور ایران بیشترین میزان انجیر جهان را تامین می کند و از این نظر در رتبه اول قرار دارد.راه های ارتباطی با ما :
عرضه کننده : انجیر بازار
شماره موبایل: 09375291203

جهت خرید با ما تماس بگیرید :

09375291203

09177309369

[خواندن ادامه...]

انجیر, قیمت, خشکبار, صادراتی
در گروه: آجیل
شرکت صادرات خشکبار انجیر
بازار آجیل ایران از شرکت های معتبر در زمینه فروش و صادرات انواع خشکبار از جمله انجیر خشک می باشد.قدم اول در صادرات خشکبار تامین با قیمت مناسب است. صادر کنندگان همیشه به تامین کالای مورد نیاز در تناژ مورد نیاز توجه می کنند. بنابراین تهیه مستقیم این محصولات بهترین راه به نظر می رسد.به این وسیله علاوه بر صرفه جویی در پرداخت هزینه، در هر زمان می توان نسبت به تهیه محصول در حجم دلخواه اقدام کرد.انجیر خشک ایران در کشور های همسایه مانند تاجیکستان، ارمنستان و بیشتر مناطق حاشیه خلیج فارس بازار خوبی را از آن خود کرده است.راه های ارتباطی با ما :
عرضه کننده : انجیر بازار
شماره موبایل: 09375291203

 

[خواندن ادامه...]

شرکت
در گروه: آجیل
صادرات خشکبار انجیر به چین
صادرات انواع خشکبار به خصوص انجیر خشک به چین از بهترین راه های سرمایه گذاری در ایران است.چین دارای بهترین موقعیت برای عرضه انجیر خشک ایران است. با توجه به اهمیتی که روی ارزش غذایی محصولات وارداتی در این کشور وجود دارد، ارزش گذاری مناسبی صورت می پذیرد.برای صادرات انجیر به چین باید به استاندارد های گمرک این کشور اشراف داشت، و مطمئن ترین راه همکاری با شرکت های معتبر فعال در زمینه بازرگانی آجیل و خشکبار است.باید با توجه به شرایطی که بازار هدف از نوع قیمت و کیفیت پذیرای آن است، انتخاب محصول صورت پذیرد تا سود دهی مناسبی را پیش رو داشته باشیم.راه های ارتباطی با ما :
عرضه کننده : انجیر بازار
شماره موبایل: 09375291203

 

[خواندن ادامه...]

در گروه: آجیل
میوه خشک انجیر در بازار آجیل و خشکبار
عرضه مستقیم میوه خشک انجیر پرک ممتاز صادراتی در بازار آجیل و خشکبار ایران صورت می گیرد.انواع انجیر در کیفیت های مختلف و قیمتهای متفاوت در سرتاسر ایران ارائه می شود و استهبان با آن انجیرهای فوق العاده در درجه های مختلف، بازار خرید و فروش بسیار خوبی را در ایران دارد و ما با ارائهنمونه های خوبی از آجیل و خشکبار و میوه خشک هایی مانند انجیر به دنبال جلب رضایت شما مشتریان عزیز هستیم.در بازارهای خوب جهانی ما را همراه خود برای ارائه بهترین کیفیت و قیمتهای خوب داشته باشید و با یک تلاش و کوشش بی وقفه به معرفی بهتر و کامل تر محصولات خوب کشورمان پرداخته و همگی در کنار هم رونق اقتصادی را به ارمغان خواهیم آورد.راه های تماس با ما:
عرضه کننده : انجیر بازار
شماره موبایل: 09375291203

 

[خواندن ادامه...]

میوه
در گروه: آجیل
صادرات انواع خشکبار انجیر خشک
انجیر خشک از جمله خشکبار پر طرفدار برای صادرات به کشور های آسیای جنوب شرقی است.دستگاه های دسته بندی انجیر جایگزین روش های سنتی قبلی شده اند. سابقا کارگران با چشم انجیر ها را بر اساس اندازه و دهن باز بودن تفکیک می کردند. اما ماشین آلات سورتینگ این کار را با حساسیت های بالا و بر اساس رنگ و کیفیت انجام می دهند.انجیر خشک از محصولات باغی صادراتی ایران است که علاوه بر کشور های همسایه، نقاط دور آسیا و اروپا نیز از خواستاران واردات آن هستند. مالزی، چین، هنگ کنگ، اندونزی و ژاپن از جمله این کشور ها هستند.راه های ارتباطی با ما :
عرضه کننده : انجیر بازار
شماره موبایل: 09375291203

 

[خواندن ادامه...]

انواع
در گروه: آجیل
پخش خشکبار انجیر پرک استهبان
انجیر پرک استهبان با کیفیت ها و قیمت های مختلف به همراه دیگر انواع خشکبار در کل کشور پخش می گردد.انجیر استهبان از بهترین انواع انجیرهای موجود در جهان است که بیشتر صادراتی می باشد. انجیربه با توجه به مقدار رسیده گی ، شیرینی و درشتی به اندازه های مختلف دسته بندی می شود.انجیر ممتاز 101 که به آن پرک ممتاز نیز گفته می شود، انجیر دابل A، انجیر A، انجیر B، انجیر C که هر کدام از سایزهای بی و سی نیز به اندازه های بی بی یا بی سی تقسیم می گردد. این دسته بندی براساس دهن بست بودن و پرک بودن از بالا به پایین فرق می کند. هر نوع انجیر از هر مدل که مد نظر شما باشد با قیمتهای بسیار مناسب می توانیم برایتان تهیه کنیم. کیفیت انجیر استهبان برای صادرات بسیار عالی است.برای خرید انواع محصولات خشکبار و آجیلی با مدیر فروش ما در تماس باشید، یا عدد 3 را برای تماس با شما پیامک نمایید.
عرضه کننده : بازرگانی
شماره موبایل: 09375291203
پست الکترونیکی: moslem7026@gmail.com

 

[خواندن ادامه...]

پرک
در گروه: آجیل
پخش خشکبار انجیر استان فارس
انواع خشکبار مانند زعفران ، کشمش ، پسته و انجیر خشک در استان فارس تولید می شود و در این سایت پخش می شود.انواع مختلف انجیر از نظر رنگ، اندازه و طعم تفاوت دارند. با توجه به آب و هوای غالبی که در انجیرستان های استان فارس وجود دارد، انجیر این منطقه معمولا گرد است و کاملا دنباله خود را از دست داده. با وجود این که شهر های مختلف دارای انواع انجیر سفید و سیاه هستند، بیشترین میزان شامل انجیر سبز ازمیر می شود که خشکباری است.این گونه انجیر بسیار شیرین است و پس از خشک شدن در بازار عرضه می شود. کشور های حاشیه خلیج فارس نیز از خریداران بزرگ انجیر ایران هستند.راه های ارتباطی با ما :
عرضه کننده : انجیر بازار
شماره موبایل: 09375291203

 

[خواندن ادامه...]

استان
در گروه: آجیل
فروشنده انواع خشکبار و انجیر خشک
تهیه انواع خشکبار مانند توت خشک ، انجیر ، گلرنگ و ... از فروشنده های بی واسطه توصیه ما به خریداران عزیز است.ارتباط با مرکز های تجاری اصلی در امر خرید و فروش خشکبار بهترین راه تامین عمده محصول است. بازار آجیل ایران با داشتن کادری جوان و مجرب بزرگترین مرکز اینترنتی عرضه کننده آجیل و خشکبار به شمار می آید.دفاتر فعال این مجموعه در شهر های مختلف راه را برای ملاقات های حضوری با مدیران فروش شرکت هموار نموده است. مشهد، تهران، خوزستان و ... می تواند پذیرای متقاضیان برای همکاری با ما باشد.در جهت تسهیل در روند دسترس پذیری راه های تماس مستقیم در اختیار شما قرار گرفته است.راه های ارتباطی با ما :
عرضه کننده : انجیر بازار
شماره موبایل: 09375291203

 

[خواندن ادامه...]

فروشنده, خشکبارانجیر, انواع
در گروه: آجیل
عرضه میوه خشک و صادرات خشکبار انجیر
توت طرقبه و انجیر پرک ممتاز استهبان را در کنار انواع میوه خشک و خشکبار برای بازار داخل و صادرات در عرضه مستقیم و پخش عمده آجیل و خشکبار تازه ما داشته باشید.توت و انجیر تولید شده در ایران از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و مزه فوق العاده توت و انجیر به صورت خشک شده باعث می شود که در کنار کشمش در ترکیب آجیل شیرین قرار گرفته و یک ترکیب عالی و بسیار مقوی را برای بازار داخل و یا صادرات خواهیم داشت و اگر از ترکیب شیرین خوشتان نمی آید آجیل عربی یک پیشنهاد فوق العاده خواهد بود که شما بهترین ترکیب و تازه ترین آجیل ها را در مجموعه ما خواهید داشت.اگر به دنبال خشکبار ترش و شیرین هستید می توانید میوه خشکها را امتحان نمائید.شیرینی مطبوع موز در کنار مزه فوق العاده انبه و ترشی کیوی در کنار انواع برگه زردآلو و آلوها و مزه رویایی سیب یک ترکیب فوق العاده را به وجود آورده و در تماس با ما شما بهترین قیمتها را نیز خواهید داشت.راه های تماس با ما:
عرضه کننده : انجیر بازار
شماره موبایل: 09375291203

 

[خواندن ادامه...]

میوه
در گروه: آجیل
شرکت فروش خشکبار انجیر و توت خشک
برای فروش انواع محصولات خشکبار خود از جمله انجیرو توت خشک می توانید با کارشناسان شرکت ارتباط بگیرید.حضور فعالان بازار آجیل ایران در مناطق تولید محصولات ایرانی، ارتباط مستقیم با کشاورزان و خرید بی واسطه محصولاتی چون انجیر خشک شمال و استهبان شیراز، توت خشک یزد، توت خشک طرقبه و ... موجب شده است که محصولات با قیمت های بسیار پایین تر به دست مشتریان عزیز برسد.مراحل حمل و نقل و ارسال محصولات نیز به کمک عوامل شبکه بازار آجیل ایران انجام می گیرد و شما با کمترین دغدغه محصول درخواستی تان را درب فروشگاه یا کارخانه تان تحویل خواهید گرفت.برای خرید انواع محصولات خشکبار و آجیلی با مدیر فروش ما در تماس باشید، یا عدد 3 را برای تماس با شما پیامک نمایید.
عرضه کننده : بازرگانی
شماره موبایل: 09375291203
پست الکترونیکی: moslem7026@gmail.com

 

[خواندن ادامه...]

شرکت, انجیرتوت, فروش
در گروه: آجیل
صفحه 1 از 76ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

فروش بهترین معجون شب ادراری

بهترین و موثرترین معجون شب ادراری، در این مجموعه بازرگانی به فروش عمده خریداران این محصول می رسد. شب ادراری از جمله مشکلاتی است که ممکن است در برخی افراد بروز نماید. اما با استفاده از معجون های گیاهی می توان باعث بهبود و یا درمان کامل این بیماری گشت. کافی است معجون شب ادراری را هر شب یک استکان همراه با نبات میل کنید. این مجموعه، بهترین ها و موثرترین ها را برای شما به صورت عمده تامین نموده و با کیفیتی که محصولات ما دارند، مطمئنا خرید از ما، دفعه آخر شما نخواهد بود. تا ساعت 17 عصر، می توانید از طریق تماس تلفنی و یا استفاد...

عرضه باکیفیت ترین معجون کبد

باکیفیت ترین معجون کبد، با نازل ترین قیمت به خریداران و تاجران عزیز، توسط بازار نوشیدنی ایران عرضه می گردد. آیا می دانستید که در کنار عرقیاتی که به فروش مردم می رسانید می توانید معجون ها را نیز جزء لیست محصولات خود قرار دهید؟ معجون ها نیز مانند عرقیات، صد در صد گیاهی و دارای تنوع بسیاری بوده و بدون عوارض جانبی می باشند. به عنوان مثال، معجون کبد برای درمان نارسایی های کبدی مانند چربی کبد، بالا بودن قند و چربی، ریزش مو، لکه های پوستی و هپاتیت، مفید بوده و باکیفیت ترین آن را می توانید با قیمتی نازل و استثنایی، از طریق ما تامین نمایید....

فروش عمده گیاه دارویی مورد

مورد گیاهی دارویی با خواص بسیار زیادی است و معطر نیز هست و به صورت عمده و با قیمت مناسب خرید و فروش می شود. در کشور های خاور میانه از میوه مورد به عنوان چاشنی در غذاها استفاده می کنند. بخش دارویی گیاه مورد، برگ های آن می باشد که به رنگ سبز تیره و معطر می باشند. چنانچه برگ های مورد در سایه آفتاب خشک شوند دارای رنگ سبز و بوی تند و معطر می باشند، اما اگر در آفتاب شدید خشک شوند رنگ زرد پیدا می کنند و بوی بسیار کمی خواهند داشت. مورد را می توان به صورت یک داروی موضعی برای درمان تبخال مورد استفاده قرار داد. همچنین در درمان التهاب مخاط بینی ...

قیمت عمده گیاه دارویی مورد

گیاه دارویی مورد موارد استفاده متعددی در درمان بیماری های گوناگون دارد و با قیمت عمده مناسبی عرضه می شود. مورد گیاهی است که از قدیم مورد توجه بوده است و پزشکان طب سنتی در درمان بیماری های گوناگونی از آن بهره می برده اند. این گیاه به عنوان یک خوشبو کننده شهرت داشته است و به عنوان یک ضد اسهال و همچنین تقویت کننده برای رشد مو کاربرد داشته است. به علاوه معتقد بوده اند که اگر دم کرده مورد مانند دهان شویه غرغره شود، می تواند ناراحتی های لثه و آفت را درمان کند. آن ها اسانس مورد را به عنوان مفرح قلب و یک ماده نشاط آور استفاده می کردند. ...

خرید گیاه آنغوزه درجه یک

آنغوزه درجه یک که از یک گیاه به دست می آید، به عنوان یک ماده صادراتی با ارزش خرید و فروش می شود. آنغوزه به هضم غذا کمک می کند و دفع کننده بلغم است. این گیاه یک کرم کش قوی است. برای از بین بردن کرم های باغچه، کافیست مقداری از این گیاه را در پارچه ای بپیچید و جلوی آب خروجی از شلنگ بگیرید و به این ترتیب باغچه را آبیاری کنید. خواهید دید که به زودی تمام کرم ها از بین خواهند رفت. این گیاه همچنین ادرار آور است و به علاوه سوزش ناشی از آن را کم می کند. همچنین در درمان کمر درد و درد سیاتیک از آن استفاده می کنند. راه های ارتباطی با ما : ...

سایت فروش معجون چاق کننده

معجون های چاق کننده و لاغر کننده، از محصولات پر فروش این سایت است که به صورت عمده عرضه می گردد. احتیاجی به گفتن نیست که همه محصولاتی که با عنوان های چاق کننده و لاغرکننده در بازار عرضه می شوند با فروش فوق العاده ای همراه بوده و مورد استقبال مشتریان قرار می گیرند. از طریق این سایت معجون هایی تحت همین عنوان ها به شما ارائه می گردند و خریداران این محصولات می توانند با آسودگی خاطر از آن استفاده نمایند. زیرا هم از گیاهان دارویی تولید گردیده اند و هم بدون عوارض جانبی و بسیار تاثیر گذار می باشند. تا ساعت 17 عصر، می توانید از ط...

قیمت گیاه دارویی آنغوزه مرغوب

آنغوزه یکی از مرغوب ترین گیاهان دارویی است که در کشور ما به خوبی رشد می کند و می توان آن را با قیمت مناسب تهیه کرد. گیاه دارویی آنغوزه در کاهش فشار خون موثر است. این گیاه برای رفع بواسیر نیز بسیار مفید است. از دیگر خواص درمانی آنغوزه می توان به درمان رماتیسم، نقرس و سیاتیک اشاره کرد. این گیاه به هضم غذا کمک می کند و همچنین برای درد مفاصل و کمر درد مفید می باشد. خوردن انجدان می تواند در خنثی کردن سم جانوران سمی مفید باشد. همچنین در درمان برونشیت، سرما خوردگی، سرفه و ذات الریه کاربرد دارد. این گیاه می تواند به عنوان یک تب بر عمل کند و ...

سایت فروش معجون های گیاهی

در این سایت، تمام معجون های گیاهی از جمله معجون چای، لاغرکننده، خون ساز، گوارش و قندخون، به فروش مشتریان می رسد. معجون ها از جمله محصولات گیاهی هستند که معمولا برای درمان مشکلی خاص به کار می روند و همان طور که می دانید به دلیل طبیعی بودن، بدون عوارض نیز می باشند. این محصولات دارای تنوع زیادی بوده و شما می توانید در صورت تمایل انواع آن ها را با کیفیت و قیمتی ایده آل و متناسب با هم، از طریق تماس با ما سفارش دهید. معجون چای، لاغرکننده، خون ساز، گوارش، کبد، قند خون، فشارخون و چربی خون ، نمونه ای از معجون ها هستند. تا ساعت ...

مرکز پخش معجون ضد میگرن

معجون ضد میگرن، یکی از پرفروش ترین معجون هایی است که توسط این مرکز پخش عمده ، به خریداران ارائه می شود. تا به حال به درمان میگرن خود به صورت طبیعی و با مصرف معجون ها فکر کرده اید؟ معجون ضد میگرن، از محصولات تولیدی ماست که به دلیل تاثیر فوق العاده اش، به طور اعجاب انگیزی مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. بنابراین، عطاری ها و خرده فروشی ها می توانند آن را با کیفیت و قیمتی خوب و مناسب، به صورت عمده از طریق ما تامین نموده و در مغازه های خود به مشتری هایشان ارائه دهند. بی شک از خرید این محصول، پشیمان نخواهید شد. تا ساعت 17...

فروشگاه اینترنتی معجون شیر افزا

این فروشگاه اینترنتی، انواع معجون ها از جمله شیر افزا را، به صورت عمده، به مشتریان این محصولات عرضه می نماید. کم بودن شیر مادران ممکن است به دلایل مختلفی باشد که از جمله آن ها، عدم تغذیه کافی، استرس و یا عدم استراحت به اندازه نیاز را می توان نام برد. مادرانی که با این مشکل مواجه هستند، مصرف عرقیات و یا معجون شیر افزا، یکی از راه های موثر و بدون ضرر گیاهی است که می توانند برای افزایش شیر خود از آن استفاده نمایند. از همین امروز، آماده پاسخ گویی به مشتریانی که قصد خرید عمده این محصول را دارند می باشیم. تا ساعت 17 عصر، می ...

خرید معجون سینوزیت و سرماخوردگی

مشتریان می توانند جهت خرید عمده معجون سینوزیت و سرماخوردگی، با مدیر فروش شرکت تماس بگیرند. برای درمان سینوزیت و سرماخوردگی نیز، معجونی وجود دارد که بعد از هر غذا می توان یک استکان از آن را میل نمود. چنانچه قصد خرید عمده این معجون را از مجموعه بازرگانی ما دارید، کافی است از طریق راه های ارتباطی درج شده با ما تماس بگیرید. همکاران ما همه توضیحات لازم را به شما داده و سوالات شما را پاسخ گو خواهند بود. این مجموعه، همیشه آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز بوده و سفارشات آن ها را با بهترین شرایط تامین می نماید. تا ساعت 17 عصر، ...

توزیع معجون تصفیه خون مرغوب

معجون تصفیه خون، با کیفیتی عالی و مرغوب، از طریق این شرکت پخش عرقیات گیاهی، توزیع می گردد. همان طور که می دانید صاف بودن خون از اهمیت بالایی برخوردار بوده و برای این امر می توان از عرقیات متنوع گیاهی و معجون ها استفاده نمود. معجون تصفیه خون، از داروهای مفید و موثر جهت این موضوع می باشد که قبل از ناهار و قبل از شام باید یک استکان از آن میل شود. در صورتی که تمایل به سفارش عمده این محصول، از شرکت ما را دارید می توانید از طریق تماس با ما، آن را با کیفیتی مرغوب تهیه نمایید. تا ساعت 17 عصر، می توانید از طریق تماس تلفنی و یا ...

قیمت معجون کلیه و مجاری ادراری

بازار نوشیدنی ایران، تمام معجون ها از جمله معجون کلیه و مجاری ادراری را با قیمتی مناسب، برای مشتری فراهم می نماید. با مزایا و خواص این معجون، تا چه اندازه آشنا هستید؟ رفع عفونت مجاری ادراری، رفع سنگ کلیه و مثانه و تقویت اعمال کلیه، از فواید این محصول بوده و افرادی که با این عارضه ها مواجه می شوند می توانند جهت درمان، از آن استفاده نمایند. مشتریانی که متقاضی این محصول و یا سایر معجون ها می باشند در هر کجای ایران که هستند می توانند با ما ارتباط برقرار کرده و سفارشات خود را با کیفیت و قیمتی مناسب، به صورت عمده تامین نمایند. دریافت قی...

تولیدکنندگان معجون تقویت موی سر

این مجموعه از طریق تولیدکنندگان خود، معجون تقویت موی سر را، برایتان به صورت عمده تامین می نماید. چنانچه می خواهید مو های زیبا و جذابی داشته باشید می توانید معجون تقویت موی سر را که کاملا طبیعی است، جای گزین محصولات شیمیایی کرده و تاثیر فوق العاده آن را مشاهده نمایید. بسیاری از مردم، از وجود چنین معجونی بی خبر هستند، اما امیدواریم فروشندگان با خرید عمده این محصول از ما و ارائه به مشتریان، آن را به عموم مردم معرفی نمایند. عرضه محصولات در مجموعه ما به صورت عمده بوده و دارای بالاترین کیفیت ها می باشد. تا ساعت 17 عصر، می تو...

مرکز فروش معجون فشار خون

در این مرکز تجاری، انواع معجون ها از جمله فشار خون، با شرایطی ایده آل، به فروش می رسد. بالا رفتن فشار خون، از عارضه های خطرناک است که باید از راه های متعدد مانع آن شد. به عنوان مثال، معجون فشارخون از داروهای گیاهی است که مصرف آن بعد از هر غذا، می تواند سبب کاهش فشار گردد. انواع معجون های گیاهی، از جمله معجون فشار خون را می توانید با شرایطی ایده آل از نظر کیفیت و قیمت و به صورت عمده، با تماس با ما سفارش داده و در مدت زمان کوتاهی، آن را دریافت نمایید. تا ساعت 17 عصر، می توانید از طریق تماس تلفنی و یا استفاده از سرویس ایمی...

خرید معجون گیاهی چاق کننده

مشتریان می توانند برای خرید معجون چاق کننده، با کیفیت و قیمتی فوق العاده، با ما ارتباط برقرار نمایند. دیگر نگران لاغری و وزن کم خود نباشید. زیرا در میان معجون های گیاهی، معجونی به نام چاق کننده تولید می شود که شما می توانید با مصرف آن، به وزن ایده آل خود دست یابید. نحوه مصرف این محصول، این گونه است که بعد از هر غذا نصف استکان از آن میل گردد. تمام محصولات ما با کیفیت و قیمتی فوق العاده به مشتریان ارائه گردیده و در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، همکاران ما جوابگوی شما خواهند بود. تا ساعت 17 عصر، می توانید از طریق تماس...

عرضه گیاه دارویی مورد مرغوب

مورد گیاه مرغوبی است که در صنایع دارویی مورد استفاده قرار می گیرد و عرضه این گیاه در بازار های داخلی با قیمت مناسب امکان پذیر است. گیاه مورد حاوی مواد گوناگونی است که از آن جمله می توان به ویتامین C اشاره کرد. این گیاه به عنوان یک ضد احتقان، ضد عفونی کننده، قابض، تقویت کننده و یک ضد انگل نیز کاربرد دارد. مورد را به عنوان یک داروی موضعی برای زخم استفاده می کنند و به عنوان یک داروی خوراکی برای اختلالات گوارشی و مشکلات مجاری ادراری کاربرد دارد. به علاوه در درمان بیماری های تنفسی، سینوزیت و سرفه های خشک مصرف می شود.

بازار عمده معجون چربی خون

معجون چربی خون، با تاثیری بی نظیر، از طریق این بازار عمده، قابل خریداری می باشد. عرقیات فراوانی برای بیماری چربی خون توصیه گردیده اند که می توانند مصرف گردند، اما در کنار این عرقیات، معجونی نیز تولید می شود که مخصوص این بیماری است و بعد از غذا یک استکان از آن را می توانید میل کنید. تیم مجرب ما، تمامی عرقیات و معجون های درخواستی شما را با کیفیتی اعلاء و تاثیری بی نظیر، برایتان به صورت عمده، تهیه می نماید. تنها کافی است با ما ارتباط برقرار نموده و محصولات خود را سفارش دهید. تا ساعت 17 عصر، می توانید از طریق تماس تلفنی و ...

صادرات گیاه دارویی مورد

مورد یکی از گیاهان دارویی است که در تمام نقاط جهان شناخته شده است و کاربرد های گوناگونی دارد و می تواند در زمره اقلام صادراتی ایران قرار گیرد. مورد گیاهی است که علاوه بر خواص دارویی که دارد، می تواند به عنوان یک گیاه تزئینی نیز کاشته و نگهداری شود. این گیاه درختچه ای می باشد و دارای شاخه های متععدی است که از برگ های پشت سر هم پوشیده شده است. برگ ها نوک تیز و بیضی می باشند و بسیار براق و بدون پرز هستند. گل ها نیز تقریباً درشت با پرچم های متعدد هستند و میوه آن نیز به رنگ آبی تیره و بیضی شکل است که روی قسمت بالایی آن کاسبرگ ها قرار دارن...

فروش بهترین معجون خارش و اگزما

این مجموعه، بهترین و موثرترین معجون را جهت رفع خارش و اگزما، در اختیار مشتری قرار می دهد. جهت برطرف نمودن خارش و اگزما، می توان از معجون های گیاهی استفاده نمود. زیرا این محصول، به دلیل ساختار گیاهی اش، عوارض جانبی برای بدن نداشته و برای درمان باید سه فنجان از آن را قبل از غذا نوشید. همان طور که می دانید بهترین و بی ضرر ترین روش، جهت درمان مشکلات و بیماری ها، مصرف محصولات گیاهی است. بنابراین با روی آوردن به مصرف این محصولات موثر، می توان بدن را سالم و ایمن نگه داشت. تا ساعت 17 عصر، می توانید از طریق تماس تلفنی و یا استفا...

کلید واژه ها

چمن يال اسبي شاه تره خشک خریدغنچه گل محمدی بذر چغندر بذر پیچ گلیسین قیمت گل مریم فلفل سیاه در بارداری فلفل سفید دمنوش آویشن و عناب خرید کشمش مویز عمده تخمه هندوانه خام روغن گلرنگ و لاغری گیاه آرمریا خرید اینترنتی آووکادو سنبل الطيب کشمش نهال تمشک بدون خار مرزنجوش کوهی قیمت اویشن شیرازی رنگ خوراکی درخت جم خرید و فروش فلفل قرمز خاصیت بادام تلخ کوهی آجیل به عربی زیره سیاه قلم دارچیننرم اعلا خرید و فروش دانه کرچک خرید انار درختچه اسپیره گلپر سرتی پیاز خشک نرم قیمت زیره کوهی سکنگور خرید دمنوش بزرک طلایی بذر خارمریم ریشه کاسنی فروش دانه کینوا وارد کننده اسانس هلیله زرد قیمت چنار قیمت نوئل آبی بذر کینوا بادرنجبویه افتیمون گیاه یشم گیاه ترون هلباد هرس بونسای فیکوس مریم گلی خشک قیمت آلسترومریا طریقه خشکاندن توت شوید خشک شده جوهر لیمو بونسای میوه اطلسی هلندی گل شکوفه مصنوعی شیرین کردن الوک فروش سانسوریا شیرین بیان شیراز شمعدانی پاکوتاه هلندی سکبینج دمنوش سها بومادران سرگل بهترین بذرهندوانه قیمت بید مجنون قیمت بونسای فیکوس دریافت مجدد کد رهگیری سرشماری گل نسترن فرانسوی بسته بندی ادویه در منزل روش درست کردن شیره توت بلوبری فروش قیمت پودر فلفل قرمز فروش کشمش تیزابی زنجبیل قلم هندی خواص فلفل سیاه برای مو تلغ ادویه پلویی میوه ازگیل ژاپنی دمنوش گل میخک چگونگی خشک کردن توت قیمت آواکادو قدومه شیرازی سایت جامع گل و گیاه توت بخارایی بنسای پاچیرا قیمت خرید آلوورا گل آگلونما قرمز چاشنی سالاد نعنا توتونی اعلا فروش تراریوم ریشه زرشک خواص بلیله تخم گشنیز سرتی کاسنی برگ خوردن مویز ناشتا خرید اینترنتی میوه انواع درخت بيد اموزش خشک کردن توت قیمت انار سفید