طراحی سایت

ما ارایه دهنده و صادر کننده عمده انواع خشکبار ، حبوبات و گیاهان دارویی در داخل و خارج از کشور هستیم . 
جهت خرید و فروش تمامی محصولات به صورت عمده با ما تماس بگیرید .
09375291203 (تلگرام و واتس آپ )
09171333834

انجیر خشک از خشکبار صادراتی کشور است که با قیمت مناسبی در این مرکز عرضه می شود.انجیر میوه ای است که انواع و ارقام زیادی دارد. برخی کشیده و بزرگ و بعضی گرد و کوچک تر هستند. از نظر مزه نیز از گس تا شیرین متغیر است. پوست و گوشت انجیر می تواند در رنگ های سبز، قرمز یا زرد باشد.اما منظور از انجیر صادراتی نوعی از آن است که در استان فارس به دست می آید و ویژگی خشکباری دارد. حتی در فروش داخلی هم استقبال زیادی برای انجیر خشک فارس وجود دارد.کشور ایران بیشترین میزان انجیر جهان را تامین می کند و از این نظر در رتبه اول قرار دارد.راه های ارتباطی با ما :
عرضه کننده : انجیر بازار
شماره موبایل: 09375291203

جهت خرید با ما تماس بگیرید :

09375291203

09177309369

[خواندن ادامه...]

انجیر, قیمت, خشکبار, صادراتی
در گروه: آجیل
شرکت صادرات خشکبار انجیر
بازار آجیل ایران از شرکت های معتبر در زمینه فروش و صادرات انواع خشکبار از جمله انجیر خشک می باشد.قدم اول در صادرات خشکبار تامین با قیمت مناسب است. صادر کنندگان همیشه به تامین کالای مورد نیاز در تناژ مورد نیاز توجه می کنند. بنابراین تهیه مستقیم این محصولات بهترین راه به نظر می رسد.به این وسیله علاوه بر صرفه جویی در پرداخت هزینه، در هر زمان می توان نسبت به تهیه محصول در حجم دلخواه اقدام کرد.انجیر خشک ایران در کشور های همسایه مانند تاجیکستان، ارمنستان و بیشتر مناطق حاشیه خلیج فارس بازار خوبی را از آن خود کرده است.راه های ارتباطی با ما :
عرضه کننده : انجیر بازار
شماره موبایل: 09375291203

 

[خواندن ادامه...]

شرکت
در گروه: آجیل
صادرات خشکبار انجیر به چین
صادرات انواع خشکبار به خصوص انجیر خشک به چین از بهترین راه های سرمایه گذاری در ایران است.چین دارای بهترین موقعیت برای عرضه انجیر خشک ایران است. با توجه به اهمیتی که روی ارزش غذایی محصولات وارداتی در این کشور وجود دارد، ارزش گذاری مناسبی صورت می پذیرد.برای صادرات انجیر به چین باید به استاندارد های گمرک این کشور اشراف داشت، و مطمئن ترین راه همکاری با شرکت های معتبر فعال در زمینه بازرگانی آجیل و خشکبار است.باید با توجه به شرایطی که بازار هدف از نوع قیمت و کیفیت پذیرای آن است، انتخاب محصول صورت پذیرد تا سود دهی مناسبی را پیش رو داشته باشیم.راه های ارتباطی با ما :
عرضه کننده : انجیر بازار
شماره موبایل: 09375291203

 

[خواندن ادامه...]

در گروه: آجیل
میوه خشک انجیر در بازار آجیل و خشکبار
عرضه مستقیم میوه خشک انجیر پرک ممتاز صادراتی در بازار آجیل و خشکبار ایران صورت می گیرد.انواع انجیر در کیفیت های مختلف و قیمتهای متفاوت در سرتاسر ایران ارائه می شود و استهبان با آن انجیرهای فوق العاده در درجه های مختلف، بازار خرید و فروش بسیار خوبی را در ایران دارد و ما با ارائهنمونه های خوبی از آجیل و خشکبار و میوه خشک هایی مانند انجیر به دنبال جلب رضایت شما مشتریان عزیز هستیم.در بازارهای خوب جهانی ما را همراه خود برای ارائه بهترین کیفیت و قیمتهای خوب داشته باشید و با یک تلاش و کوشش بی وقفه به معرفی بهتر و کامل تر محصولات خوب کشورمان پرداخته و همگی در کنار هم رونق اقتصادی را به ارمغان خواهیم آورد.راه های تماس با ما:
عرضه کننده : انجیر بازار
شماره موبایل: 09375291203

 

[خواندن ادامه...]

میوه
در گروه: آجیل
صادرات انواع خشکبار انجیر خشک
انجیر خشک از جمله خشکبار پر طرفدار برای صادرات به کشور های آسیای جنوب شرقی است.دستگاه های دسته بندی انجیر جایگزین روش های سنتی قبلی شده اند. سابقا کارگران با چشم انجیر ها را بر اساس اندازه و دهن باز بودن تفکیک می کردند. اما ماشین آلات سورتینگ این کار را با حساسیت های بالا و بر اساس رنگ و کیفیت انجام می دهند.انجیر خشک از محصولات باغی صادراتی ایران است که علاوه بر کشور های همسایه، نقاط دور آسیا و اروپا نیز از خواستاران واردات آن هستند. مالزی، چین، هنگ کنگ، اندونزی و ژاپن از جمله این کشور ها هستند.راه های ارتباطی با ما :
عرضه کننده : انجیر بازار
شماره موبایل: 09375291203

 

[خواندن ادامه...]

انواع
در گروه: آجیل
پخش خشکبار انجیر پرک استهبان
انجیر پرک استهبان با کیفیت ها و قیمت های مختلف به همراه دیگر انواع خشکبار در کل کشور پخش می گردد.انجیر استهبان از بهترین انواع انجیرهای موجود در جهان است که بیشتر صادراتی می باشد. انجیربه با توجه به مقدار رسیده گی ، شیرینی و درشتی به اندازه های مختلف دسته بندی می شود.انجیر ممتاز 101 که به آن پرک ممتاز نیز گفته می شود، انجیر دابل A، انجیر A، انجیر B، انجیر C که هر کدام از سایزهای بی و سی نیز به اندازه های بی بی یا بی سی تقسیم می گردد. این دسته بندی براساس دهن بست بودن و پرک بودن از بالا به پایین فرق می کند. هر نوع انجیر از هر مدل که مد نظر شما باشد با قیمتهای بسیار مناسب می توانیم برایتان تهیه کنیم. کیفیت انجیر استهبان برای صادرات بسیار عالی است.برای خرید انواع محصولات خشکبار و آجیلی با مدیر فروش ما در تماس باشید، یا عدد 3 را برای تماس با شما پیامک نمایید.
عرضه کننده : بازرگانی
شماره موبایل: 09375291203
پست الکترونیکی: moslem7026@gmail.com

 

[خواندن ادامه...]

پرک
در گروه: آجیل
پخش خشکبار انجیر استان فارس
انواع خشکبار مانند زعفران ، کشمش ، پسته و انجیر خشک در استان فارس تولید می شود و در این سایت پخش می شود.انواع مختلف انجیر از نظر رنگ، اندازه و طعم تفاوت دارند. با توجه به آب و هوای غالبی که در انجیرستان های استان فارس وجود دارد، انجیر این منطقه معمولا گرد است و کاملا دنباله خود را از دست داده. با وجود این که شهر های مختلف دارای انواع انجیر سفید و سیاه هستند، بیشترین میزان شامل انجیر سبز ازمیر می شود که خشکباری است.این گونه انجیر بسیار شیرین است و پس از خشک شدن در بازار عرضه می شود. کشور های حاشیه خلیج فارس نیز از خریداران بزرگ انجیر ایران هستند.راه های ارتباطی با ما :
عرضه کننده : انجیر بازار
شماره موبایل: 09375291203

 

[خواندن ادامه...]

استان
در گروه: آجیل
فروشنده انواع خشکبار و انجیر خشک
تهیه انواع خشکبار مانند توت خشک ، انجیر ، گلرنگ و ... از فروشنده های بی واسطه توصیه ما به خریداران عزیز است.ارتباط با مرکز های تجاری اصلی در امر خرید و فروش خشکبار بهترین راه تامین عمده محصول است. بازار آجیل ایران با داشتن کادری جوان و مجرب بزرگترین مرکز اینترنتی عرضه کننده آجیل و خشکبار به شمار می آید.دفاتر فعال این مجموعه در شهر های مختلف راه را برای ملاقات های حضوری با مدیران فروش شرکت هموار نموده است. مشهد، تهران، خوزستان و ... می تواند پذیرای متقاضیان برای همکاری با ما باشد.در جهت تسهیل در روند دسترس پذیری راه های تماس مستقیم در اختیار شما قرار گرفته است.راه های ارتباطی با ما :
عرضه کننده : انجیر بازار
شماره موبایل: 09375291203

 

[خواندن ادامه...]

فروشنده, خشکبارانجیر, انواع
در گروه: آجیل
عرضه میوه خشک و صادرات خشکبار انجیر
توت طرقبه و انجیر پرک ممتاز استهبان را در کنار انواع میوه خشک و خشکبار برای بازار داخل و صادرات در عرضه مستقیم و پخش عمده آجیل و خشکبار تازه ما داشته باشید.توت و انجیر تولید شده در ایران از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و مزه فوق العاده توت و انجیر به صورت خشک شده باعث می شود که در کنار کشمش در ترکیب آجیل شیرین قرار گرفته و یک ترکیب عالی و بسیار مقوی را برای بازار داخل و یا صادرات خواهیم داشت و اگر از ترکیب شیرین خوشتان نمی آید آجیل عربی یک پیشنهاد فوق العاده خواهد بود که شما بهترین ترکیب و تازه ترین آجیل ها را در مجموعه ما خواهید داشت.اگر به دنبال خشکبار ترش و شیرین هستید می توانید میوه خشکها را امتحان نمائید.شیرینی مطبوع موز در کنار مزه فوق العاده انبه و ترشی کیوی در کنار انواع برگه زردآلو و آلوها و مزه رویایی سیب یک ترکیب فوق العاده را به وجود آورده و در تماس با ما شما بهترین قیمتها را نیز خواهید داشت.راه های تماس با ما:
عرضه کننده : انجیر بازار
شماره موبایل: 09375291203

 

[خواندن ادامه...]

میوه
در گروه: آجیل
شرکت فروش خشکبار انجیر و توت خشک
برای فروش انواع محصولات خشکبار خود از جمله انجیرو توت خشک می توانید با کارشناسان شرکت ارتباط بگیرید.حضور فعالان بازار آجیل ایران در مناطق تولید محصولات ایرانی، ارتباط مستقیم با کشاورزان و خرید بی واسطه محصولاتی چون انجیر خشک شمال و استهبان شیراز، توت خشک یزد، توت خشک طرقبه و ... موجب شده است که محصولات با قیمت های بسیار پایین تر به دست مشتریان عزیز برسد.مراحل حمل و نقل و ارسال محصولات نیز به کمک عوامل شبکه بازار آجیل ایران انجام می گیرد و شما با کمترین دغدغه محصول درخواستی تان را درب فروشگاه یا کارخانه تان تحویل خواهید گرفت.برای خرید انواع محصولات خشکبار و آجیلی با مدیر فروش ما در تماس باشید، یا عدد 3 را برای تماس با شما پیامک نمایید.
عرضه کننده : بازرگانی
شماره موبایل: 09375291203
پست الکترونیکی: moslem7026@gmail.com

 

[خواندن ادامه...]

شرکت, انجیرتوت, فروش
در گروه: آجیل
صفحه 1 از 76ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

مرکز فروش انواع تخمه آفتابگردان

بزرگترین مرکز فروش انواع تخمه آفتابگردان در سراسر کشور در خدمت شماست. تخمه آفتابگردان منبعی بسیار غنی از ویتامین E است که هم برای سلامت قلب و عروق مفید می باشد و هم برای سلامت پوست و مو. تخمه آفتابگردان خواص بسیار زیاد دیگری نیز دارد. مصرف تخمه آفتابگردان برای همه گروه های سنی مفید می باشد. در این مرکز فروش بهترین نوع تخمه آفتابکردان به خریداران عزیز عرضه می شود. اگر در پی تخمه آفتابگردان با قیمت ارزان و کیفیت عالی هستید، درست آمده اید و برای همکاری با ما می توانید از هم اکنون اقدام کنید.

فروش عمده انواع تخمه آفتابگردان

انواع تخمه آفتابگردان با کیفیت عالی به صورت عمده و قیمت فروش ارزان در سراسر کشور عرضه می شود. تخمه آفتابگردان از لحاظ پزشکی خواص دارویی فراوانی دارد. منبع غنی ویتامین E که در تخمه آفتابگردان موجود است برای سلامت پوست و مو و شفافیت پوست بسیار مفید می باشد. خوشبختانه تخمه آفتابگردان محبوب همه مردم ایران می باشد و خانواده ها در منزل، تفرج گاه ها و ... از آن استفاده می کنند . نمونه های مختلفی از دانه های آفتابگردان در سطح کشور خرید و فروش می گردد که از نمونه های آن می توان به تخمه شمشیری و بادامی خوی، و همچنین دانه های دور سفید سنقری و...

فروش کنجاله پنبه دانه روغنی ارزان

فروش کنجاله پنبه دانه ارزان قیمت با کیفیت عالی از طریق بازار آجیل ایران انجام می گیرد. کنجاله پنبه دانه به راحتی و ارزان از طریق بازار آجیل ایران درب کارخانه به شما تحویل داده می شود. انواع کنجاله پلیت و پرک نیز موجود می باشد. پنبه دانه داری چربی کاملا بدون کلسترول است و پروتئین خوبی بعد از سویا و ذرت داراست. برای انواع دام به ویژه گاوداری ها اگر جزء دیگر مواد کنسانتره مخلوط شود موجب ازدیاد شیر حیوان خواهد شد.  امروزه کیفیت و قیمت یک دغدغه اساسی برای همه است. اما نحوه  تحویل محصول نیز درگیری ها خودش را دارد ما شاخصه کیفیت و قیمت تض...

پخش پنبه دانه روغنی مرغوب

پخش پنبه دانه روغنی مرغوب را برای پیشبرد صنعت تولید روغن به تمام توان آغاز کرده ایم، جهت همکاری در این زمینه به ما بپیوندید. پنبه منبع غذایی و منشاء باارزش غذایی برای انسان و دام است. الباف پنبه در صنعت پارچه بافی، ریسندگی و دانه آن برای روغن گیری و سپس کنجاله آن برای دام به ویژه گاو و گوسفند مفید است. به دلیل دارا بودن 44 درصد پروتئین اهمیت خاصی بعد از سویا و ذرت برای تغذیه دام دارد.  از آنجایی که کشت پنبه بدون هیچ نقصانی می توان در یک زمین برای چند سال پی یا پی انجام گیرد از لحاظ سیستم کشت و برداشت هم می توان به مدت طولانی برای آ...

پخش عمده تخمه خام

تخمه خام با کیفیت بالا و قیمت عمده در سراسر کشور در حال پخش است. تخمه آفتابگردان با طعم و مزه بسیار دلپسبی که دارد مورد استقبال همگان است. تخمه آفتابگردان سرشار از ویتامین E است که از فواید ویتامین E می توان به محافظت از بدن نسبت به بیماری های قلبی و عروقی نام برد. تخمه خواص فراوان دیگری نیز دارد که در جاهای مختلف به آن اشاره شده است. ما مفتخریم که تخمه خام را به صورت عمده و با کیفیت و قیمت عالی در همه جای ایران توزیع می کنیم و از همه کسانی که قصد خرید و پخش تخمه را در هر جای ایران دارند دعوت به عمل می آوریم.

خرید عمده تخمه آفتابگردان

تخمه آفتابگردان از تنقلات خوشمزه ای می باشد که به صورت عمده و با قیمت خرید مناسب به فروش می رسد. تخمه آفتابگردان در همه مغازه ها و فروشگاه ها، خشکبار فروشی ها و ... به صورت فله ای و بسته بندی با قیمت های متفاوت موجود می باشد. تخمه در شهرهای مختلف دارای قیمت های متفاوتی می باشد و این بدان دلیل است که در شهرهایی که تولید تخمه در آن نیست و یا کم است قیمتش گران تر است. اما اگر می خواهید تخمه را به صورت عمده تهیه کنید و در شهر خود به فروش برسانید، می توانید آن را با قیمتی مناسب از ما تهیه کنید.

خرید عمده دانه روغنی کتان

دانه روغنی کتان از کیفیت و میزان روغن مناسبی برخوردار است و اغلب به صورت عمده خرید و فروش می شود. می توان گفت دانه روغنی کتان ارزشمندترین دانه روغنی است زیرا حاوی مقادیر زیادی اسیدهای چرب امگا 3 است. این دانه علاوه بر امگا3 حاوی مقدار زیادی منگنز، منیزیم، تریپتوفان، فیبر و ویتامین B1 نیز می باشد. دانه روغنی کتان در بسیاری از مناطق ایران به صورت محدود و پراکنده تولید می شود و مقادیر زیادی دانه نیز از طریق واردات تامین می شود. از آن جا که نمی توان دانه روغنی کتان را همیشه و براحتی در بازار یافت و خریداری کرد بهتر است خریداران و ...

خرید و فروش انواع تخمه آفتابگردان

در این سایت انواع تخمه آفتابگردان مرغوب و درجه یک خرید و فروش می شود. تنقلات جزیی جدایی ناپذیر از زندگی ما است و در جمع های خانوادگی، تفریح های بیرون از منزل، اوقات فراغت و ... از تنقلات استفاده می کنیم. تخمه آفتابگردان یکی از همین تنقلات خوشمزه است که علاوه بر طعم بی نظیرش، خواص فراوانی نیز دارد و می توانیم با آن اوقات خوبی را داشته باشیم. تخمه آفتابگردان برای فروش احتیاج به بازاریابی زیادی ندارد و همه جا خریدار دارد. حال اگر شما در پی سود بسیار خوبی هستید تخمه آفتابگردان با قیمتی بسیار مناسب آماده فروش به شما عزیزان می باشد. ...

مرکز فروش پنبه دانه های روغنی ایران

برای خرید عمده پنبه دانه های روغنی ایران با مرکز فروش بازار آجیل ایران در ارتباط باشید. به دلیل پرهزینه بودن تولید پنبه از کشت آن زیاد در کشور استقبال نمی شود. به همین دلیل برخی شرکت های تولید کنند، خود با کشاورزان وارد معامله شده و سرمایه لازم جهت کشت آن را تامین می نمایند تا با این حمایت ارزشمند از این صنعت حفاظت کرده و از واردات آن پیش گیری نمایند. البته به دلیل افزایش واردات در چند سال اخیر دولت محترم جمهوری اسلامی ایران تصمیم به حمایت بیشتری از کشاورزان نموده است تا قیمت پنبه را به توازن رسانده و انگیزه تولیدکنندگان را برای فع...

شرکت فروش پنبه دانه های روغنی

برای فروش پنبه دانه های روغنی خراسان، گلستان و دیگر مناطق ایران مجموعه شرکت های بازار آجیل ایران اعلام آمادگی می نماید. پنبه به دلیل اینکه یکی از محصولات باارزش کشاورزی، بازرگانی و صنعتی محسوب می شود، مجموعه شرکت های زیر نظر بازار آجیل ایران جهت تهیه و توزیع آن به صورت گسترده اقدام نموده اند.  برای کشت پنبه شما به یک هوای گرم نسبتا معتدل بدون یخبندان دویست روزه نیاز دارید. پس کشت آن معمولا در فصل های گرم سال باشد نتیجه بهتری خواهید گرفت. الباف باارزش پنبه و دانه آن در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. حتی برگ های کرک دار پنبه ...

فروشگاه عمده فروشی پنبه دانه های روغنی

فروشگاه پنبه دانه های روغنی برای عمده فروشی اقدام به ایجاد تسهیلات ویژه مانند؛ فروش ارزان تر، تامین امکانات حمل و نقل تا درب کارخانه و تامین زودتر از موعد درخواست های شما کرده است. نیاز واحدهای نساجی، و کارخانه های تولید روغن به دانه پنبه به دلیل رشد تکنولوژی و امکان تولید بیش از پیش و تقاضا در بازار روز به روز افزایش می یابد. از آنجایی که محصول زیر کشت داخلی توان تامین این نیاز را ندارد اقدام به واردات پنبه دانه توسط شرکت های خصوصی زیادتر شده است. فروش عمده پنبه دانه آمریکا که سلطان پنبه دنیا شناخته شده است و نبض بازار پنبه دنیا ر...

شرکت عرضه پنبه دانه های روغنی خراسان

زمین های زراعت پنبه دانه های روغنی خراسان از باکیفیت و بزرگترین مناطق کشت پنبه دانه در ایران است که شرکت وابسته به بازار آجیل ایران آن را خریداری و برای فروش عرضه می کند. خراسان یم منطقه بکر و عالی برای کشت پنبه دانه است. چرا که هوایی گرم و بدون یخبندان دارد. تقریبا 9 ماه از سال گرمای و رطوبت کم در این منطقه موجود است و کشاورزان می توانند برداشت پرسودی از پنبه دانه داشته باشند. ملاک اصلی قیمت گذاری پنبه کیفیت آن است. این مورد موضوعی است که باید کارشناسان مربوطه آن را تایید نمایند. البته در چنددهه اخیر معمولا با نوسانات بازار تعیین ...

نمایندگی توزیع پنبه دانه های روغنی

نمایندگی ها ما برای توزیع انواع دانه های روغنی و به ویژه پنبه دانه عمده و کنجاله این دانه ها دست همکاری شما را با صمیم قلب می فشارد. برای تهیه یک محصول مرغوب و با کیفیت باید از منبع تهیه آن اطمینان خاطر داشت. بازار آجیل ایران خود را آماده کرده است با ارائه انالیز همه دانه های روغنی تحویلی شما را با آسودگی و باور قلبی پای قرارداد بنشاند.  پنبه دانه به دلیل آنکه ارزش اقتصادی فوق العاده ای در صنعت ریسندگی، روغن کشی و تغذیه دام و طیور دارد باید جهت خرید آیتم های استاندارد معمول را داشته باشد و آفت ها و سموم آن برطرف گردد. به ویژه برای ...

نمایندگی پخش تخمه خام

اعطای نمایندگی پخش تخمه آفتابگردان خام در سراسر کشور با شرایط ویژه آغاز شد. ما به همه کسانی که تمایل به فروش تخمه آفتابگردان در هر شهر و منطقه ای دارند، نمایندگی پخش اعطا می کنیم. تخمه آفتابگردان محبوب همه مردم است و احتیاج به بازاریابی ندارد. به همین دلیل این عزیزان به راحتی می توانند سود خوبی را بدست آورند. تخمه ای که ما برای پخش به شما عرضه می کنیم از کیفیت بالایی برخوردار است و طعم و مزه بی نظیری نیز دارد. همچنین قیمت آن نسبت به جاهای دیگر بسیار متفاوت می باشد. برای این منظور همین حالا اقدام کنید.

فروش تخمه سنقری درجه یک

تخمه سنقری نوعی تخمه آفتابگردان درجه یک است که در شهرستان سنقر تولید می شود و قیمت فروش آن بسیار مناسب است. در کشور ما انواع مختلف تخمه تولید می شود و حتی از کشور های دیگر واردات تخمه هم داریم، اما بیشترین میزان مصرف تخمه مربوط به تخمه آفتابگردان است زیرا هم از طعم و مزه بسیار خوبی برخوردار می باشد و هم قیمت آن بسیار ارزانتر از دیگر انواع تخمه ها می باشد. تخمه آفتابگردان همیشه مهمان خانه های ما ایرانی ها بوده است. شهرستان سنقر واقع در استان کرمانشاه یکی از مراکز تولید تخمه در ایران است و هرساله این تخمه را به سراسر ایران عرضه می شود....

قیمت فروش انواع تخمه آفتابگردان

انواع تخمه آفتابگردان با کیفیت عالی در این سایت خرید و فروش می شود. تخمه آفتابگردان از تنقلات محبوب مردم است و در همه منازل مورد استفاده قرار می گیرد. مردم ایران تخمه را در مهمانی های خانوادگی، اوقات فراغت، موقع دیدن برنامه های تلویزیون و در گردش و تفریح حتما استفاده می کنند. خوشبختانه کشور ما زمینه تولید تخمه را در بعضی از نقاط خود دارد. تخمه آفتابگردان ایرانی با طعم و مزه منحصر به فردش باب میل همگان می باشد. تخمه آفتابگردان به نسبت مغزهای دیگر از قیمت ارزانتری برخوردار است و همین نیز یکی از دلایل فروش فراوان آن می باشد.

خرید و فروش پنبه دانه روغنی مرغوب

خرید و فروش پنبه دانه مرغوب وارداتی از چین با قیمت باور نکردنی آغاز شده است. برای ثبت سفارش خود هر چه سریعتر اقدام فرمایید. پنبه دانه مرغوب باید 40% الیاف مفید داشته باشد، بتوان از آن 25% حداقل روغن استخراج کرد تا توجیه اقتصادی قابل قبولی داشته باشد. با واردات پنبه دانه درجه یک خارجی به این مهم دست یافته ایم.  کارخانه های ریسندگی و کارگاههای روغن کشی که با ما همکاری می کنند می دانند که کیفیت اولین و مهمترین شاخصه فعالیت ما می باشد. هدف ما تامین بهترین محصولات برای مشتریانمان است تا بتوانیم در زمینه افزایش راندمان تولید کشور عزیزمان...

قیمت روز پنبه و دانه های روغنی ایران

قیمت روز پنبه و دانه های روغنی براساس وضعیت برداشت این دانه ها تعیین می گردد. اگر دانه ای کم کشت شده باشد قیمت آن در بازار کولاک می کند که واردات این شرایط را بهبود می بخشد. از آنجایی که کارخانه های ریسندگی و کارخانه های روغن گیری پنبه دانه نیاز مبرم و دائمی به تهیه این ماده اولیه ارزشمند برای تولید انواع الیاف و روغن پنبه دارند، سود اقتصادی فعالیت در این زمینه بسیار بالاست.  پنبه ایران نیز جز بهترین پنبه های موجود دنیاست و با الیاف پنبه نزدیک به 40% از کیفیت لازم برخوردا است.  دانه پنبه نیز 20-30% روغن دارد که مغز دانه آن روغن خ...

قیمت عمده تخمه سنقری

تخمه آفتابگردان سنقری یکی از بهترین تنقلاتی می باشد که با قیمت مناسب و به صورت عمده در سراسر کشور عرضه می شود. شهرستان سنقر در در استان پهناور کرمانشاه واقع شده و جزو اصلی ترین منابع کشت تخمه آفتابگردان در کشور محسوب می گردد. تخمه ای که در این منطقه از کشور تولید می شود از کیفیتی بسیار مطلوبی برخوردار است. تخمه های دور سفید سنقری از ظاهری بسیار زیبا، و مغز پری سود می برند و نسبت به دانه های سیاه شمشیری و بادامی با قیمت پایین تری عرضه گردد.

خرید تخمه خام سنقری

تخمه سنقری، یکی از انواع تخمه های آفتابگردان معروف در ایران است که به صورت خام در سراسر کشور خرید و فروش می شود. امروزه شرکت های مختلف برای خرید و فروش محصولات مورد نظرشان از طرق مختلف مخصوصا از محیط های مجازی استفاده می کنند. خرید و فروش در فضای مجازی باعث می شود وقت و هزینه کمتری صرف شود و شما راحت با یک تماس تلفنی خرید و فروش خود را انجام دهید و به سود مورد نظرتان بدون پرداخت هزینه های اضافی برسید. تخمه سنقر که در استان کرمانشاه تولید می شود خریداران بسیاری در سراسر کشور دارد که اگر این خریداران بخواهند مسافتی طولانی با هزینه ای ز...